Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Туристів на Чигиринщину затягуватиме інформаційний портал
26 травня 2015, 17:05 Друк

Один клік – і ти мандрівник, який чітко знає, де прогулятися, поїсти і заночувати на Чигиринщині. На туристичному порталі chigirin-travel.ck.ua активісти Громадянського руху «За процвітання Черкащини» зібрали корисну інформацію про історичні місця, маршрути, легендарні пам’ятки, місця відпочинку, що знадобиться кожному туристу, який вирішить мандрувати козацьким краєм.

Про це інформує “ГромЧе“.

Родзинки сайту «Туристична Чигиринщина» – велосипедні та пішохідні маршрути мандрівок, актуальна інформація про готельні та ресторанні заклади.

– Досі не було інформаційного порталу, який би зібрав усю цю інформацію – від місць розміщення та закладів громадського харчування до адрес автозаправних станцій та банківських відділень. Дещо про Чигиринщину можна було дізнатися з місцевих сайтів. Однак для туриста важливо мати повну інформацію з єдиного джерела, – коментує керівник туристичних проектів Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Ярослав Нищик.

– Мета проекту – відкрити для українців увесь спектр цікавинок Чигиринщини. Причому, завдання – не просто показати привабливі сторони регіону, а й допомогти організувати мандрівку, запропонувати різні види маршрутів, зокрема й для організованих груп.

Сайт «Туристична Чигиринщина» створено в рамках проекту відродження Чигиринького району, який на початку весни ініціювала лідер Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна, зазначають організатори.

Інформація на порталі буде постійно оновлюватися, тож усім хто бажає запропонувати мандрівникам де поїсти і де переночувати на Чигиринщині, можуть звертатися за тел. (063) 979 97 43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Туристів на Чигиринщину затягуватиме інформаційний портал