Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські депутати – найспортивніші в області
28 травня 2015, 14:09 Друк

Чигиринська команда виборювала першість в обласній Спартакіаді депутатів, яка відбулася 23 травня 2015 року в м. Городище. Метою заходу стало залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення здоров’я та пропаганди здорового способу життя. В урочистому відкритті змагань брало участь 20 команд міст та районів області.

Делегація Чигиринського району повернулася із срібною нагородою, яку виборола у змаганнях з шашок депутат Галаганівської сільської ради Ольга Некраса. Лише одна поразка не дала змоги Ользі Іванівні стати чемпіонкою. Четверті місця завоювали члени нашої команди в змаганнях з шахів – Олег Бунь, шашок – Сергій Коцуренко, настільному тенісу – Олександр Пироженко. Команда з міні-футболу у складі Віктора Харченка, Володимира Любченка, Олександра Загоруйка, Ігоря Огиренка, Василя Щербини, Віктора Гами, Анатолія Вовкогона та Анатолія Панченка була одна з найстаріших за віком, але викликала симпатії у вболівальників.

Незважаючи на поразку 0 : 2 команді тальнівських депутатів наші футболісти зуміли вибороти нічию 1 : 1 з представниками Лисянського району, які грали за перше місце у фіналі. В загальнокомандному заліку перше місце завоювали представники Драбівського району, друге – Золотонішського, третє – Жашківського районів, чигиринці посіли 11 місце.