Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Активісти збирають кошти, щоб зробити Чигиринщину придатною для вело туристів
28 травня 2015, 14:09 Друк

Одне з найдоступніших задоволень цього літа – велотуризм. Цей вид відпочинку підходить практично всім – і досвідченим мандрівникам, і початківцям. Ліси, яри, неймовірні краєвиди, і взагалі, дика природа Чигиринщини з кожним роком все більше ваблять людей, що люблять активний відпочинок – пише ГромЧе.

– На сьогодні ми підготували для туристів шість унікальних маршрутів, що мають різну тривалість та рівень складності. Усі маршрути пролягають найбільш живописними місцинами регіону і за час мандрівки туристи зможуть побачити Чигиринщину у всій красі. А особливістю веломаршрутів стане можливість зупинятися на ночівлю як у наметах, так і з більшим комфортом – у готелях. Веломандрівка може тривати від одного до трьох днів. Відповідно кілометраж подорожі складає від 10-15 кілометрів до 40, – розповів керівник туристичних проектів Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Ярослав Нищик.

Але для комфортного подорожування Чигиринщиною, бракує елементарних умов. «Фонд процвітання Чигиринщини» розробив проект встановлення вздовж веломаршруту дорожніх знаків, придорожніх туалетів, міні-ринків та зон відпочинку.

Просимо Вас приєднатися до збору невеликої суми для початку робіт по їхньому встановленню!

Загальна вартість проекту 240 тисяч гривень. Співзасновником доброї справи може стати кожен – переказавши кошти на розрахунковий рахунок № 26006558369100 у ПАТ “Укрсиббанк», МФО 351005, код ЄДРПОУ 39692042. Призначення платежу – добровільне пожертвування. Отримувач платежу: “Фонд процвітання Чигиринщини”.

Ознайомитись із розробленими веломаршрутами моджна на порталі “Туристична Чигиринщина”.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Активісти збирають кошти, щоб зробити Чигиринщину придатною для вело туристів