Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Щоденно за субсидіями звертається близько 300 черкащан
28 травня 2015, 15:39 Друк

Проте переважна більшість заяв оформлені з помилками.

За новим порядком до органів соціального захисту населення області надійшло вже більше 17 тисяч заяв. 

– Із травня 2015 року запроваджено новий порядок надання субсидій, яким передбачається максимальне спрощення процедури отримання субсидій,– пояснює директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало – Скасовано обмеження, що передбачають наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів, наявність осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, здача в найм житлового приміщення, здійснення покупки товарів, робіт та послуг на суму понад 10 прожиткових мінімумів. 

За словами Руслана Олександровича, в якості обмеження застосовуватиметься лише здійснена одноразова покупка на суму понад 50 тисяч гривень та коли під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, буде з’ясовано, що існують додаткові джерела для існування, не зазначені в декларації, повідомляє live.ck.ua

У приймальні громадян Соснівського району м.Черкаси відмічають, що у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кількість людей за призначенням субсидії збільшилась. 

Начальник управління соціального захисту району Валентина Литвинович зазначила, що в цілому до установи надходить щоденно 275-300 звернень разом із письмовими. Поштою громадяни надсилають 80-100 заяв. Проте з останніх лише 30– правильно оформлені та придатні до подальшої роботи. 

Найбільш поширеними помилками Валентина Іванівна назвала відсутність правильної назви установи, куди звертається людина, а також неповна інформація про особисті дані: відсутність ідентифікаційного коду, неповна дата народження. 

– Важливим є відповідність інформації в установах комунального сектору щодо кількості зареєстрованих осіб на певному місці проживання,– зазначила Валентина Іванівна – Важливо, щоб усі дані в усіх організаціях– надавачах послуг– співпадали. Це мають проконтролювати самі громадяни. Адже за оформленням субсидії може звернутись лише та особа, яка офіційно зареєстрована на певному місці проживання та на яку відкриті особові рахунки по сплаті житлово-комунальних платежів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Щоденно за субсидіями звертається близько 300 черкащан