Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська студентка – чемпіонка світу з пауерліфтингу
29 травня 2015, 13:04 Друк

Абсолютну перемогу на XXV Ювілейному Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи та станової тяги 25-th World Bench Press Champ здобула Альвіна Гандзій, студентка ІІІ курсу інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Та це  далеко не перша перемога цієї дівчини.

ЇЇ юне життя – це суцільна  боротьба та безліч перемог: над  бездушністю, над обставинами, врешті,  над  долею. Мама відмовилася від неї ще в пологовому будинку, татко помер через 8 років. Бабуся-опікун померла, коли Альвіні було 13 років. Дитина сама знайшла собі опікуна – далеку родичку, але залишилася у батьківському  будинку, доглядала його і їздила на навчання в Смілянський природничо-математичний ліцей. Вступила на навчання до університету, успішно навчається. Та, виявляється, пройшла ще не всі випробування. Тяжко захворіла бабуся-опікун. Уже другий рік Альвіна розривається між університетом і онкохворою бабусею, відмовляється від гуртожитку і щодня поспішає додому, у Смілянський район.

Займатись пауерліфтингом почала випадково: зайшла в зал потренуватись, де тренер запропонував їй підняти певну вагу. Зробила це з легкістю –  руки давно треновані домашньою роботою, а останнім часом і доглядом за лежачою хворою. Першу перемогу отримала уже за 8 місяців на Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу у м. Хмельницькому. А вже в листопаді 2014 року в Луцьку на міжнародних змаганнях Альвіна отримала дві перемоги (2 перші місця) та Кубок абсолютно піднятої ваги у своїй категорії.

На ювілейному відкритому чемпіонаті світу, що проходив у Луцьку та Варшаві 16 травня 2015 року, взяли участь представники 14 країн світу. Альвіна Гандзій виборола перше місце із жиму лежачи і перше місце зі станової тяги у своїй вілквій та ваговій категоріях. Командний Кубок виграла й збірна України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська студентка – чемпіонка світу з пауерліфтингу