Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Нагородою для кращих студентів стала поїздка на Чигиринщину
29 травня 2015, 16:50 Друк

Екскурсію на батьківщину Хмельницького подарували ректорат і профком національного університету, що носить його ім’я, своїм кращим студентам.

Про це інформує прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

За перемоги на олімпіадах Всеукраїнського рівня,  в конкурсах  та  спортивних змаганнях ректорат і профком Черкаського національного відзначили студентів на урочистостях з нагоди Дня науки.

Щирі і теплі вітання отримали Тетяна Жук, Руміса Вісітаєва, Олександр Лук’янчук, Олексій Коваль, Катерина Лавріненко, Анастасія Гармідер, Вікторія Косменюк, Крістіна Усова, Анна Ішечкіна, Дар’я Лада, Павло Поліщук.

Грамоти вручили їхнім науковим керівникам Івану Бондарю, Максиму Гаврилюку, Оксані Іванченко, Світлані Ісаєвій, Тетяні Касьян, Сергію Корновенку, Ірині Мігус, Ігорю Погрібному, Володимиру Соловйову, Людмилі Шитик.

Відзначили також переможців та призерів спортивних змагань – Анастасію Сапсай, Марину Мальовану, Ілону Кириченко та Олександра Каракая.

Ректор Олександр Черевко наголосив, що талановита творча молодь –  це гордість університету. Він запросив студентів-переможців на екскурсію Чигиринщиною, організовану для них ректоратом та профкомом закладу.

І вже за кілька днів талановиті студенти проїхали марштрутом Черкаси –  Холодний Яр –  Суботів –  Чигирин. Відвідали Меморіал Героям Холодного Яру, Свято-Троїцьку церкву Мотриного монастиря, джерело святого Онуфрія Великого, хутір Буда і дуб Максима Залізняка, Іллінську церкву і Замчище Богдана Хмельницького у Суботові, музей Хмельницького та Замкову гору в Чигирині. На славетній і  мальовничій Чигиринщині молоді люди відпочили та отримали натхнення для нових досягнень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Нагородою для кращих студентів стала поїздка на Чигиринщину