Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Києво-Могилянська бізнес-школа провела день на Чигиринщині
03 червня 2015, 10:19 Друк

Команда Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] нещодавно плідно попрацювала на Черкащині. Впродовж п’яти днів 20 бізнесменів – учасників навчальної програми Presidents’ MBA з усієї країни спільно з місцевими підприємцями досліджували бізнесове та культурне середовище регіону – пише ГромЧе.

 До навчальних модулів долучилася і команда Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Як результат – безліч цікавих ідей, вражень, корисної інформації, а головне – можливість по-новому оцінити перспективи розвитку регіону.

– Дуже нечасто випадає нагода поспілкуватися з тренерами такого рівня. Порадував і невимушений формат навчань. Особисто для мене найбільш корисним моментом стала зміна підходу до вирішення поставлених задач та проблем, – поділився враженнями учасник модулів, екопоселенець із с.Мельники Антон Чаукін. 

– Дуже високий рівень як викладачів, так і учасників. Це у першу чергу успішні практики. І саме цього аспекту насправді дуже бракує нашій традиційній освіті, – вважає заступник голови громадської організації «Антикорупційна солідарність» Сергій Ладан.

Цікаво, що навчання відбувалися не лише в Черкасах, а й в Чигирині. Під час виїзного модулю учасникам програми представили перспективні проекти розвитку району. Член черкаського ІТ-кластеру Володимир Дибенко презентував бізнесменам, зокрема, проекти зі зведення геокупольних будинків на Чигиринщині.

– Був вражений рівнем інтересу учасників до того, що ми робимо. Як виявилось, цієї інформації не вистачає, – відзначив він. 

На думку чигиринця Вадима Зеленого, такий захід може стати для козацької столиці неабияким поштовхом у розвитку.

– Дуже класні заняття, цікавий формат. А головне – весь час йшлося про практичні речі, а не просто про високі матерії, – констатує він. – Цей захід дозволив нам по-новому поглянути на вже звичні речі, а це вже початок шляху.

– Досить цікавими були моменти, що стосуються Чигиринського району, – підтверджує Ростислав Ременюк. – Гадаю, отримана інформація буде корисною. Особливо для команди Громадянського руху – команди Наталії Нетовкіної. Я ж зі свого боку готовий допомагати їм в плані реалізації проектів на Чигиринщині. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Києво-Могилянська бізнес-школа провела день на Чигиринщині