Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринці масово звертаються до голови РДА за допомогою у поліпшені житлових умов
04 червня 2015, 16:46 Друк

Під час чергового прийому громадян голова райдержадміністрації Володимир Клименко розглянув низку проблемних питань, з якими звернулися до нього жителі району.

Зокрема, жителі районного центру, пенсіонери, що тривалий час проживають в аварійному будинку по вул. Чкалова, 7, звернулися до районного очільника з проханням посприяти у покращенні житлових умов або виділенні їм іншого помешкання, придатного для життя.

З питанням щодо проблеми з каналізацією в будинку по вул. П.Дорошенка, 55, звернулася жителька міста Чигирин. Присутньому на прийомі начальнику КП «Чигирин» Віталію Ключнику рекомендовано вивчити дане питання і в найкоротші терміни надати пропозиції щодо його вирішення.

Група батьків учнів 9 класу Топилівського навчально-виховного комплексу в присутності начальника відділу освіти райдержадміністрації Катерини Невгоденко звернулася з пропозицією призупинити реорганізацію навчального закладу зі школи І-ІІІ ступенів в школу І-ІІ ступенів в зв’язку з бажанням їх дітей продовжити навчання в 10 класі рідної школи. 

Ще двоє жителів міста Чигирина звернулися з питанням щодо сприянні у працевлаштуванні.

Багатодітна мати, представник ромської національної меншини, жителька районного центру, звернулася з питанням щодо покращення житлових умов її родині. Секретар міської ради Ольга Фесуненко, коментуючи ситуацію, що склалася з даною родиною, пояснила, що громадянці у 2012 році було надано у користування житловий будинок, проте, через недбале господарювання, неналежне дотримання санітарних норм, члени сім’ї перетворили його у непридатний для проживання. На даний час в місті відсутнє соціальне житло. Проте, голова райдержадміністрації пообіцяв у співпраці з головами найближчих сіл вирішити дане питання в найкоротші терміни.

Жителі села Тіньки у своєму зверненні порушили питання щодо порушень орендарем умов договорів про використання їх майна, яке вони віддали в оренду керівнику підприємства «Екоферма» Олегу Островському. До голови району вони звернулися з проханням сприяти у вирішенні даного питання – виступивши посередником, запросити сільгосппідприємця, який відмовляється спілкуватися з жителями села, на зустріч з ними. 

Жителька села Медведівка звернулася з проханням щодо допомоги у добудові її власного будинку. Вона багатодітна матір, і після смерті чоловіка сама виховувала трьох дітей, вчила в школі й технікумі. Упродовж багатьох років звертається до районних керівник за допомогою, проте, позитивного вирішення прийнято не було.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринці масово звертаються до голови РДА за допомогою у поліпшені житлових умов