Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині випускники відпускали бажання в небо
04 червня 2015, 17:31 Друк

31 травня святковою ходою крокували випускники міських шкіл центральною вулицею Чигирина.

Подивитися на свято вручення атестатів про освіту, порадіти разом з випускниками їх успіхам прийшли друзі, близькі та рідні.

Під батьківськими рушниками, що є символами щасливої долі, пройшли випускники на святкову сцену. За гарною українською традицією, щедрим короваєм благословили батьки своїх «ластів’ят» на добрі справи.

– Вилітаючи зі стін рідної школи, не забувайте, ви вчилися для того, щоб розум і серце віддавати людям, суспільству, що зростило вас. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі рідної школи і педагогічного колективу, які дали вам путівку в життя, - з такими словами звернулася до випускників керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кейт.

Потім відбулася традиційна церемонія нагородження випускників 2015 року золотими медалями. А потому в урочистій обстановці вручили атестати всім випускникам міських шкіл.

Разом зі своїми батьками випускники танцювали свій прощальний шкільний вальс. А, слухаючи виступи творчих колективів районного Будинку культури та міського Будинку дитячої і юнацької творчості, згадували своє шкільне життя, перших вчителів, цікаві та змістовні уроки найулюбленіших педагогів. 

Кольоровими кульками «бажання», які відпустили юні чигиринці в небо як символ щасливого злету нового покоління у широкі життєві простори, закінчилося це святкове дійство на центральній площі міста Чигирина.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині випускники відпускали бажання в небо