Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський ветеран: «Головне в житті - мати міцний стрижень. В цьому я впевнився, проживши свої перші 90 років»
07 червня 2015, 11:12 Друк

Жителю м. Чигирин, ветерану Великої Вітчизняної війни Миколі Михайловичу Нечистенку днями виповнилося 90 років. З визначною датою іменинника привітали представники влади району. Ювіляру подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, за активну громадську роботу.

 - Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей. Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років, – сказав голова Чигиринської РДА Володимир Клименко.

Голова міської організації ветеранів Віктор Пархоменко, дякуючи ювілярові, зауважив, що тільки завдяки героїзму ветеранів Другої світової війни ми мали змогу жити під мирним небом упродовж 70 років. 

- На вас ми рівнялися, з вас брали приклад, хотіли бути схожими у вашій вірності Батьківщині, вашій самовідданій праці у відбудові повоєнної країни, - сказав Віктор Михайлович.

Подарунком на свято стало присвоєння ветеранові чергового звання – капітана ІІ рангу. 

Змістовне, сповнене і радісними, і сумними подіями життя прожив Микола Михайлович Нечистенко: народився 25 травня 1925 року в місті Чигирин. У 1943 році, відчувши палке патріотичне бажання захистити рідну землю від ненависного ворога, поповнив ряди борців за свободу та пройшов дорогами війни від рідного порога до Японії.

Повернувшись з війни у 1948 році, «закотивши рукава» працював над розбудовою рідної чигиринської землі. Й особисте життя склалося так, як мріялося: з восьмого класу дружив він з Євдокією, дівчиною, що під час війни була відправлена до Німеччини. Зустрівши її у 1948 році, зрозумів, що саме вона – єдина і неповторна, з ким хотів би він прожити все своє подальше життя.

Спочатку працював оператором на маслозаводі, потім водієм - і завжди з повною віддачею справі. Сьогодні пишається своєю донькою Світланою, онукою Ларисою й правнуками Олексієм, Світланою та Ярославом.

- Головне в житті - мати міцний стрижень, який у нас, українців, був, є і буде. В цьому я впевнився, проживши свої перші 90 років, - і жартома, і серйозно зауважив ветеран, капітан ІІ рангу Микола Михайлович Нечистенко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський ветеран: «Головне в житті - мати міцний стрижень. В цьому я впевнився, проживши свої перші 90 років»