Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині відкрили перший коворкінг-центр
08 червня 2015, 11:50 Друк

Робочий простір просто в середмісті віднині є в черкаських айтішників. У будівлі поблизу міськвиконкому відкрили перший у Черкасах публічний коворкінг-центр «Talent HUB». Тут є всі зручності для роботи айтішників. 

Цей центр заснував Володимир Дибенко зі своїм братом. Він у сфері ІТ із 2001 року. Каже: працюючи, відчув потребу ділитися своїми знаннями з іншими. 

– Саме для цього, власне, ми і створили «Talent HUB», – пояснює Володимир. – Коворкінг-центр – це місце, де ми хочемо, щоби збиралися люди, які прагнуть освоїтися в ІТ-сфері та створювати цінні проекти для нашого міста, нашої області, нашої країни. Тут є все необхідне для роботи. Окремі робочі місця, кабінети тощо. Також проводитимемо в «Talent HUB» тренінги, майстер-класи та семінари. Червень уже весь розписаний. Як ми кажемо: якщо є досвід в ІТ – тобі сюди, немає – тобі сюди, хочеш робити свої проекти – тобі сюди. 

На відкриття центру айтішники запросили керівників міста й області. Нещодавно вони підписали меморандум про співпрацю задля розвитку ІТ-сфери. Владці обіцяють: цей коворкінг-центр перший, однак не останній. Спільно відпрацьовують подальші кроки в розвитку ІТ-спільноти. 

– Це серйозний крок уперед, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми маємо великий потенціал для розвитку ІТ-галузі. Тому, як влада, максимально цьому сприяємо. Такий коворкінг-центр – це ще й можливість, зокрема, для наших студентів поліпшити свої знання. Бо тут збиратимуться не теоретики, а успішні практики, в яких є, чого повчитися. 

Самі айтішники називають нововідкритий «Talent HUB» украй їм потрібним. Мовляв, раніше не мали в Черкасах єдиного місця для зібрань. 

– Я працюю над проектом «GeekHUB», – розповідає його співзасновник Нік Курат. – Ми, як практики, навчаємо талановиту молодь навичок розроблення програмного забезпечення та ІТ у цілому. Будемо співпрацювати з «Talent HUB». Черкаська ІТ-спільнота розвивається не один рік, однак досі це все було розпорошено, ми були хіба в онлайні. А тепер люди, які хочуть освоїтися у сфері ІТ, знатимуть, куди їм іти. 

Нагадаємо, в рейтингу видання «Forbes. Україна» Черкаси опинилися на шостому місці за перспективністю для нового бізнесу. Серед переваг міста зазначено і створення тут ІТ-кластера.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині відкрили перший коворкінг-центр