Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для чигиринських дітей відкриють новий гурток
08 червня 2015, 11:50 Друк

Чигиринський Будинок дитячої та юнацької творчості є осередком дитячого натхнення та успіхів. Днями в Будинку творчості відбувся день відкритих дверей. До своєї Країни дитячих мрій запросили присутніх педагоги та гуртківці закладу, продемонструвавши жителям міста свої досягнення і вміння.

Атмосфера свята та піднесеності охопила гостей свята уже в фойє закладу, де вони мали можливість отримати справжнє задоволення від краси та гармонії створеного їх руками природного куточка. А під час звітного концерту за участю членів театрального гуртка, різновікового хореографічного колективу та вокального гуртка глядачі поринули в світ музики і запальних танцювальних композицій.

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Людмила Григор’єва подякувала дітям, педагогам і батькам за активну участь в роботі закладу і висловила надію на майбутню тісну співпрацю задля розвитку талантів молоді.А найактивніших вихованців закладу, які представляли район на різноманітних конкурсах і фестивалях нагородила почесними грамотами і подяками відділу освіти райдержадміністрації.

Завітали на свято і представники районної влади: голова райдержадміністрації Володимир Клименко, заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко, голова профспілки працівників освіти Валентина Мерешко, методисти районного методичного кабінету.

В наступному навчальному році в закладі планується відкриття гуртка «Господарочка», тому від райдержадміністрації районний очільник вручив електричну плиту.

- «Кожна дитина – таланту перлина» - ці слова я прочитав в фойє закладу, а підтвердження їх побачив сьогодні під час перегляду робіт гуртківців і святкового концерту. Вміти самому зробити витвори мистецтва – це творчість, але вміти навчити цьому мистецтву інших – це висока майстерність. Дякую і викладачам, і дітям натхнення і божого благословення на створення шедеврів. Творіть, розвивайтеся, а влітку гарно відпочиньте й оздоровтеся, - побажав голова райдержадміністрації Володимир Клименко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для чигиринських дітей відкриють новий гурток