Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські селяни вирішили як будуть об’єднуватись
08 червня 2015, 11:50 Друк

Днями голова райдержадміністрації Володимир Клименко спільно з начальником фінансового управління райдержадміністрації Володимиром Федченком та депутатами районної ради Ганною Совгирою і Валентиною Слупською зустрілися з громадами сіл Мельники та Зам’ятниця.

Зустрічі відбулися за вимогою ініціативної групи активних медведівчан, які виявили бажання внести корективи в перспективний план об’єднання територіальних громад району, згідно якого запропоновано створити дві територіальні громади Трушівську та Чигиринську.

Жителі села Медведівка, підтримуючи впровадження адміністративно-територіальної реформи, запропонували центром зробити Медведівку, включивши в цю добровільну громаду території сільських рад: Медведівської, Мельниківської, Зам’ятницької, Головківської та Новоселицької. Використовуючи своє право на добровільне об’єднання, активні медведівчани приїхали на зустріч з сусідніми громади з пропозицією «приєднатися» до Медведівки. 

В ході тривалої дискусії, бурхливого обговорення всіх перспектив розвитку об’єднаної громади вирішили, одноголосно підтримавши проголошену пропозицію, що Мельники бажають об’єднатися з Медведівкою, а об’єднання в Трушівську громаду вбачають для себе не зовсім обґрунтованим і доцільним. 

Жителі Зам’ятниці також вирішили, що вони «по-розумному» повинні об’єднатися з Медведівкою.

Районний очільник повідомив, що 10 червня на Чигиринщину з метою проведення консультації щодо об’єднання територіальних громад приїде голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, і запросив бажаючих взяти в цій зустрічі участь.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 мельничанин 08.06.2015 22:36
Що характерно, що у ініціативну групу входять колишні представники партії регіонів, та сама депутат районної ради, яка переконувала всіхї мельничан вступати у найпопулярнішу партію. Інша учасниця ініціативної групи приймала мабуть участь у колективізації, а тепер перекону. землячків у корисності децентралізації. Та й ще одна сусідка, зусиллями якої закрили школу у Мельниках. Допомагала переконувати людей завклубша, яка відкриває приміщення по великих святах, а у будні керує селом (на громадських засадах). Одним словом, назріває велика афера. Людям не пояснили, що до чого, одно лякали, що у Трущівці далеко їздити ( а чого їздити, і чого далеко). Багато хто виходив із зборів і питався, за що вони голосували. Але картина намальована правильна. У стилі лайф ньюс та Кисельова. Знову ті самі граблі. І знову б,ють по лобі. А ми як були дурними, так ними і залишилися. Жалко тих, кого вже не вернеш.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські селяни вирішили як будуть об’єднуватись