Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На «Тарасову гору» приїхали байкери з Польщі, Білорусі, США і навіть… Росії
09 червня 2015, 15:04 Друк

Масштабний байкерський фестиваль "Тарасова Гора" вже в 13 раз відбувся в Черкаській області. В ньому взяли участь зірки, бізнесмени і навіть бійці АТО. 

Якщо гора не йде до них, байкери їдуть до неї. Не лише з України, але й з далекого зарубіжжя. Правда, тисячі намотаних кілометрів відразу дають про себе знати.

У шотландському кілті і бандані американець Мілтон з сумом дивиться, як ремонтують його байк. На фестиваль він приїхав аж з Майамі. У четвертий раз. Каже, знайшов тут багато друзів і ям на дорогах.

"Є хороші, є і погані. Є дороги європейського стандарту, за якими комфортно пересуватися, а є схожі на мінне поле", – ділиться враженнями від українських доріг байкер із США Мілтон.

Поляки, білоруси і навіть росіяни. Тільки в перший день заїзду фестиваль зібрав понад 2 тисяч осіб. Його організатор запевняє: раді всім. Але враховуючи війну на сході, в цьому році проводять більш ретельний відбір.

"У нас є гості з Росії теж. Вчора один чоловік навіть взяв мікрофон і виступив, всі тепло його прийняли. Ми раді всім гостям, але якщо гості адекватні, а не ватяні. Тому – ласкаво просимо!" – розповів організатор байкерського фестивалю Сальвадор.

Про війну тут згадують не тільки словом, а й ділом. Збирають кошти на потреби української армії.

– Є таке відчуття, що, ти тут зараз в майках ходиш, а хлопці зараз там в бушлатах.

Сьогодні в ньому не впізнати бійця. Кілька днів тому Павло приїхав з-під Волновахи. Там дислокується його частина. Спеціально взяв відпустку, щоб ще раз побувати на "Тараска" – так між собою байкери називають фестиваль.

"Дуже шкода, що багато хлопців, які на передовій, не можуть сюди потрапити, хоча дуже багато серед них двоколісних друзів. Ми взяли там небагато, але кілька футболок взяли для хлопців і вручимо тим, які такі ж завзяті", – розповів боєць нацгвардії України Павло.

Тут немає відмінностей за чинами і статусам. Прямо посеред бару Василь Вірастюк пропонує всім бажаючим спробувати свої сили в армрестлінгу.

Але дивлячись на його біцепси, багато хто воліє просто фотосесію. Навіть у такій розкутій атмосфері стронгмен намагається тримати себе в тонусі.

"Це квас, можете спробувати. Ви думаєте, що я б публічно пив пиво? Я б нишком зайшов за намет і там випив, щоб ніхто не бачив!!!" – прокоментував стронгмен Василь Вірастюк.

Закінчився фестиваль у неділю величезним гала-концертом.

Джерело: Подробности.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На «Тарасову гору» приїхали байкери з Польщі, Білорусі, США і навіть… Росії