Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащина може відчути наслідки масштабної пожежі нафтобази на Київщині
10 червня 2015, 10:34 Друк

Продукти горіння з пожежі на нафтобазі у Васильківському районі Київської області, що розпочалася у понеділок увечері, не потрапляють на територію Черкащини, оскільки в регіоні останні дві доби переважають вітри зі східною складовою. 

Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Черкаський обласний центр з гідрометеорології проводить фоновий моніторинг якості атмосферного повітря у м. Черкаси на трьох стаціонарних постах: у центрі міста (вул. Кірова, 68), Південному-західному районі (вул. Конєва, 4) та у Придніпровському мікрорайоні (вул. Ватутіна, 146). Результати аналізів проб повітря за останні дві доби не зазнали суттєвих змін – концентрації діоксиду азоту були меншими за гранично допустиму норму в 2,5 рази, а концентрації оксиду вуглецю – у 5 разів.

Якщо ситуація буде змінюватися, Черкаський обласний гідрометцентр інформуватиме органи влади і населення.

Завдяки сухій, спекотній погоді з денною температурою повітря +28-30º на Черкащині прогнозується висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. За таких умов готовність лісу до горіння надзвичайно висока. Тому слід не допускати порушення норм пожежної безпеки.

За прогнозом, до кінця робочого тижня в області очікується суха та спекотна погода з денними температурами до +32º з переважаючим північно-східним напрямком вітру. Тому продукти горіння нафтобази будуть переміщуватимуться переважно на Вінницьку область, і не виключено, що можуть досягти західної частини Черкащини.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащина може відчути наслідки масштабної пожежі нафтобази на Київщині