Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський район , найймовірніше, складатиметься з трьох громад
10 червня 2015, 23:11 Друк

08 червня голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів координаціну нараду з сільськими головами і керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, в ході якої розглядалось питання добровільного об’єднання територіальних громад краю.

Керівник району повідомив, що в результаті проведених сходок в Мельниках та Зам’ятниці, що відбулися днями, ініціативною групою медведівчан запропоновано переглянути перспективний план об’єднаних чигиринських громад і утворити щонайменше три громади Чигиринську, Медведівську і ще одну.

З приводу цієї, третьої, громади, зокрема, визначення її адміністративного центру, й точилися суперечки. Сільський голова Боровиці наполягала на об’єднанні в Боровицьку громаду, аргументуючи найбільшим бюджетом серед інших сіл, представники інших громад пропонували Трушівці, які зручніше розташовані для забезпечення транспортним сполученням адмінцентру з населеними пунктами громади.

Вислухавши всі пропозиції учасників наради, вирішили внести до перспективного плану три громади Чигиринську, Медведівську і Трушівську.

Окрім цього була озвучена пропозиція щодо утворення однієї Чигиринської громади з адмінцентром в місті Чигирин. Сільські голови запропонували продовжити вивчення даного питання шляхом обговорення в своїх сільських громадах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський район , найймовірніше, складатиметься з трьох громад