Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За кошти Арбузова на Черкащині відкрили дитбудинок для дітей із зони АТО
10 червня 2015, 23:11 Друк

У Жашкові громадська організація "Миротворець" спільно з Тетяною Горозією відбудували дитячий будинок для дітей-переселенців із зони антитерористичної операції. 

Як повідомили в "Миротворці", Горозія ще рік тому придбала стару садибу для створення дитячого будинку для місцевих дітей. Однак, після початку бойових дій на сході України, було прийнято рішення перевезти в цей будинок дітей-сиріт із зони АТО.

"Коли вже нічого було продавати для відновлення дитячого будинку, я клич про допомогу кинула в Інтернет... На наступний день мені подзвонила Ганна Голубчик з громадської організації "Миротворець" і сказала, що ми можемо допомогти. Ми почали відновлювати цей будинок", – повідомила Горозія.

Проект реконструкції почали на початку вересня минулого року і він тривав 9 місяців. Відновлювати дитячий будинок допомогли політики, підприємці, митці та всі небайдужі.

"Я не належу, і ніколи не буду належати до жодної політичної партії. Але повірте, я бачила багатьох людей з різних політичних партій, які долучалися до нашого проекту – людей це об'єднало. І якби наші політики також об'єдналися, в нашій країні не було б ні сирітства, ні війни. Є людина, яка нам дуже допомогла, вона побажала залишитися невідомою, але я вважаю, що невідомих людей в такій гарній справі не повинно бути. Я хочу дуже подякувати нашому меценату, я дізналася його ім'я, хоча і пообіцяла не говорити, але подумавши три дні – вирішила назвати ім'я ... Це Сергій Арбузов, який, до речі, дав приблизно 80% коштів на відновлення цього будинку. І ми зробимо табличку, яку повісимо на наш "Будинок добра" з іменами всіх людей і назвами компаній, щоб люди знали, хто побудував цей будинок", – повідомила Горозія.

Джерело: Кореспондент.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За кошти Арбузова на Черкащині відкрили дитбудинок для дітей із зони АТО