Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Росіянин, якого судять у Черкасах, образило формулювання «бойовик ЛНР»
11 червня 2015, 17:18 Друк

Чергова спроба розпочати слухання в справі 35-річного Юрія Марчукова, громадянина Росії, якого судять за участь у бойових діях проти ЗСУ на боці ЛНР, знову провалилася. Соснівський районний суд Черкас 10 червня двічі переносив розгляд справи, спочатку на півтори години, потім — на 15 червня. І все через неявку адвоката. З цієї ж причини суд не міг розпочати слухання 8 червня, пише Вечірка.

І хоч підсудний вкотре попросив слухати справу без участі адвоката, мовляв, «від нього сенсу все рівно немає», колегія суддів ухвалила перенести засідання на найближчий понеділок.

Така ухвала, здалося, засмутила Юрія Марчукова та він несподівано попросив суд звернутися до журналістів, присутніх у судовій залі. Та, не дочекавшись дозволу, вилив на їхню адресу: «Ви че позорите меня на всю страну?! Нет доказательств моего участия в боевых действиях!».

Виявляється, «ввічливий чоловічок» образився за те, що його назвали бойовиком ЛНР — дивна позиція особи, яка визнала свою провину і навіть сприяла слідству.

Втім. Куди більш промовистими за його зізнання видаються світлини та пости на його сторінці в «Однокласниках». Так, у передостанньому повідомленні він каже: «убив укропа..Боец!…не поленись..подойди к нему еще раз ..и сделай контрольный выстрел. Желательно в голову» (пунктуацію та орфографію збережено). А вже наступного дня — нове повідомлення «Поехали… Отстреливать бандеровскую Нечисть» та фото, на якому лежить чоловік у цивільному із простреленою головою.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Росіянин, якого судять у Черкасах, образило формулювання «бойовик ЛНР»