Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Холодному Яру пожежників тренували гасити пожежі
12 червня 2015, 14:49 Друк

Днями на території Грушківського лісництва ДП "Кам’янського держлісгоспу" відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі лісу.

Їх провели з метою відпрацювання взаємодії адміністрації, протипожежних формувань ДП "Кам’янського держлісгоспу" та Кам’янського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області.

Після вивчення теоретичних питань, зокрема, щодо тактики та способів гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання дій працівників відомств, де були задіяні 15 учасників особового складу та 14 працівників ДП "Кам’янського держлісгоспу".

Згідно з тактичним задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем на території 4 кварталу Грушківського лісництва ДП "Кам’янського держлісгоспу" виникло загорання сухої трави та розповсюдилось на лісовий масив. На час прибуття пожежних підрозділів площа пожежі становила 0,5 га. Отримавши повідомлення, до місця події прибувають лісники та рятувальники і розпочинають гасіння пожежі. По периметру зони пожежі прокладається мінералізована смуга. Завдяки вжитим спільним заходам рятувальники локалізують займання і згодом повністю ліквідовують пожежу. При гасінні умовної пожежі продемонстровано успішне застосування пожежної техніки, різноманітного протипожежного інвентарю, спеціальних тракторів, чітку взаємодію Кам’янського районного сектору та працівників Грушківського лісництва ДП "Кам’янського держлісгоспу".

Повідомляє відділ інформаційної політики, доступу до публічної інформації та взаємодії з громадськістю апарату Кам’янської райдержадміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Холодному Яру пожежників тренували гасити пожежі