Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Революціонеру» Даценку за кардинальну зміну позиції народні ради Черкащини оголосили недовіру
15 червня 2015, 12:57 Друк

Представники Народних рад Черкащини готують спільну заяву, аби відмежуватися від екс-нардепа Леоніда Даценка через його прихильність до екс-регіоналів з партії “Відродження”.

Про це повідомляє “УНН” з посиланням на ТРК “Вікка”.

“Представники народних рад прибули сюди, щоб Даценко визначив свою позицію, але він не з’явився на зібрання. Я думаю, що він просто втік, щоб не зустрітись із нами. Ми готуємо зараз спільну заяву представників народних рад Черкащини, щоб відгородитися від його позиції. Ми не те що відмежовуємося, ми очолюємо боротьбу проти нової структури, яка представляє собою зібрання колишніх регіоналів і переформатувалась у таке нове правонаслідство регіоналів як “Відродження”, – зазначив очільник районного осередку ВО “Свобода” та Народної ради у Корсуні Володимир Зуєнко.

За словами Зуєнка, засідання мало відбутися у кабінеті Леоніда Даценка в редакції видання “Дзвін”, однак на місці ані колишнього нардепа, ані журналістів не було.

“Я думаю ми будемо пікетувати всі їхні заходи через те, що це явне відродження Партії регіонів. Ми зараз зв’язуємося з усіма районами для того, щоб вони підтримали ідею спільної заяви”, – зазначив він.

Разом з тим, Леонід Даценко в коментарі журналістам зазначив, що представники Народних рад начебто були повідомлені про його відсутність в місті. Крім того, він заявив, що й надалі продовжуватиме співпрацювати з Народними радами, а нісенітниці про їх позицію начебто запускає влада.

“Я розумію, що це ще й наша влада може запускати всякі нісенітниці і брехні на нашу позицію: і їхню, і мою”, – сказав Даценко.

Нагадаємо, нещодавно Народного депутата VII скликання від партії “Батьківщина” Леоніда Даценка помітили на з’їзді партії “Відродження”, до складу якої входять низка регіоналів. Тоді його прес-секретар Тетяна Воронцова заявила, що екс-нардеп на засіданні був у ролі журналіста, а не партійця. Однак згодом сам Даценко повідомив, що ймовірно найближчим часом стане лідером обласної організації партії “Відродження”, до якої увійшли такі одіозні екс-регіонали як Валентин Ничипоренко, Геннадій Бобов, Володимир Зубик та інші.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Революціонеру» Даценку за кардинальну зміну позиції народні ради Черкащини оголосили недовіру