Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Боровицька школа співпрацюватиме з черкаською
15 червня 2015, 18:48 Друк

Педагогічний колектив Черкаської загальноосвітньої школи №32 у рамках співпраці навчальних закладів здійснив поїздку до Боровицької загальноосвітньої школи Чигиринської районної ради, де було укладено угоду про співпрацю.

Черкасців зустріла адміністрація закладу на чолі із директором школи Віктором Наконечнюком, який провів екскурсію школою, розказав про здобутки і традиції. Тепла зустріч між педколективами продовжилась на березі Дніпра частуванням смачною юшкою та козацькою кашею.

Організаторами та спонсорами поїздки стали депутат Черкаської міської ради Мкртчян Араїк Рафікович та голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Нетовкіна Наталія Володимирівна.

– Педагогічний колектив нашої школи щиро вдячний благодійникам Араїку Рафіковичу та Наталії Володимирівні за допомогу в організації поїздки, а також педагогічному колективу Боровицької школи за теплий прийом. Переконані, що співпраця між навчальними закладами сприятиме розвитку навчальних, методичних, наукових і творчих контактів, - розповідає заступник директора школи №32 Ірина Жила.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Боровицька школа співпрацюватиме з черкаською