Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащан косять гострі кишечні інфекції
16 червня 2015, 15:38 Друк

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 6 до 12 червня в області зареєстровано 74 випадки захворювань на ГКІ, інформують у державній СЕС Черкаської області.

Зокрема у м.Черкаси зареєстровано 38 випадків, Черкаському районі – 7, Канівському районі – 4, Лисянському та Звенигородському районах – по 3 випадки, мм.Сміла, Умань, Ватутіне, Городищенському, Золотоніському, Смілянському, Чорнобаївському районах – по 2 випадки. На 5 адміністративних територіях виявлено поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 7 – ці захворювання не реєструвались.

Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 28 випадків, зокрема 6 випадків ротавірусної інфекції, сальмонельозу – 18 випадків. Також зареєстровано 28 випадків гастроентеритів невстановленої етіології. Не зареєстровано жодного випадку захворювань на шигельоз (дизентерію), вірусного гепатиту А.

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащан косять гострі кишечні інфекції