Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко запросив в область керівника Укравтодору оцінити «здобутки» черкаських дорожників
18 червня 2015, 15:27 Друк

Відвідати Черкащину, проїхатися по тутешніх дорогах і ухвалити за підсумками кадрове рішення. Таке пропонує керівникові Укравтодору Сергієві Підгайному голова Черкаської ОДА. Як інформує прес-служба черкаського губернатора, Ткаченко озвучив це на селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Валерія Вощевського. 

Нині Службу автомобільних доріг у Черкаській області очолює Андрій Мартинюк. Його роботу не раз критикував обласний керманич, закликаючи активізуватися. Натомість отримував від головного дорожника Черкащини лише в’їдливі публічні відповіді. 

– Не я оцінюю роботу нашої Служби автомобільних доріг, передовсім це роблять водії, які лишають на наших дорогах колеса своїх авто, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Чим, приміром, зустрічає подорожувальників Шевченків край – Звенигородщина? Непроїзним шляхом! І замість конструктивної роботи, пошуку шляхів вирішення проблеми, бачу від нашого головного дорожника лише незрозумілу мені позицію. Тому після урядової наради, де якраз обговорювали питання ремонту автошляхів країни, я дав доручення комісійно вивчити фінансовий стан Служби автомобільних доріг в області та ДП «Черкаський облавтодор», а також відпрацювати варіанти оптимізації підприємства задля зменшення видатків на його утримання. Також я запросив керівника Укравтодору, до якого не раз звертався із приводу Мартинюка, відвідати Черкащину. Можливо, звідси йому буде краще видно, наскільки наш головний дорожник – ефективний менеджер.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко запросив в область керівника Укравтодору оцінити «здобутки» черкаських дорожників