У Черкасах у парку збудували… приватне бомбосховище
18 червня 2015, 15:21 Друк

На території черкаського парку «Соснівський», що в районі вулиці Мініна і Пожарського (не плутати із парком «Ювілейний»), побудовано приватне бомбосховище. Про це заявив під час сьогоднішньої сесії міськради секретар комітету самоорганізації населення «Соснівський» Сергій Кіріченко. Про це пише Прочерк.

За його словами, в 2011 році міська рада ухвалила рішення про надання статусу парку земельній ділянці, площею 6,64 га.

Після цього залишалося винести межі земельної ділянки в натуру. Проте цього зроблено так і не було. Унаслідок цього на території парку утримують ділянки та будуються приватні власники. Серед самовільних забудов – бункери, паркани, вигрібні ями та садово-городні ділянки.

Сергій Павлович наголосив на необхідності знищення самозахоплення, а якщо цього не буде зроблено, мешканці «Соснівки» погрожують «вдатися до радикальних дій».

На пропозицію міського голови Черкас Сергія Одарича міськрада дала доручення відповідним виконавчим структурам перевірити наведені факти та вжити заходів для припинення порушення законодавства. Тим часом, за словами Кіріченка, все нові й нові забудовники заливають на території парку фундаменти під свої споруди.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям