Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині майбутні історики розпочали розкопки
19 червня 2015, 14:44 Друк

Студенти І курсу ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочали свою першу археологічну практику.

Організовано її на базі Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» у рамках роботи Міжнародного археологічного табору (Чигирин – Суботів). Керівники практики – старші викладачі кафедри архівознавства, новітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Михайло Сиволап та Олена Абразумова.  Про це повідомляє сайт ЧНУ.

Під час археологічної практики студенти ведуть розкопки на території Черкащини, досліджуючи пам’ятки палеоліту, скіфського часу та інших археологічних періодів. На основі колекції, зібраної студентами інституту під час попередніх навчальних польових практик та гурткової роботи, у 2000 році засновано археологічний кабінет університету.

Із 13 липня частина студентів-першокурсників ННІ історії і філософії проходитиме археологічну практику на базі Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» (с. Легедзине Тальнівського району Черкаської області).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині майбутні історики розпочали розкопки