Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У хащах Холодного Яру черкаські діти пройшли перевірку на витривалість
22 червня 2015, 12:23 Друк

Вихованці гуртка „Джура” Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді нещодавно здійснили пішохідний похід за маршрутом с. Чубівка – с. Лубенці – Мотронинський монастир – Дуб Залізняка – Креселецьке лісництво. 

Під час походу гуртківці відвідали  Мотронинський жіночий монастир, побували біля Монастирського та Гетьманського ставків, відвідали джерело Святого Онуфрія, здійснили радіальний вихід до Дуба Максима Залізняка, а також побачили церкву, збудовану на честь останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.

Гуртківці із задоволенням і цікавістю пройшли 18 кілометрів мальовничими куточками Холодного Яру, познайомились ближче з навколишньою природою та оглянули гайдамацькі та партизанські місця.

Взявши участь у поході, юні туристи не тільки весело й активно провели час, але й випробували свої сили на витривалість, вміння орієнтуватись у лісі та правильно знайти дорогу за обраним маршрутом, потренувалися в тереновій грі, поповнили свої знання про історію Холодного Яру, його природу.

Вихованці відвідали „Склик” – місце збору гайдамаків, побачили захисні вали Мотронинського городища, Поташський Яр та ще кілька пам’ятних знаків, встановлених на честь подій, що відбувалися в Холодному Яру, навчилися самостійно смачно готувати їжу на багатті, правильно вибирати місце для таборування та облаштовувати належно табір.

Тепер юні туристи будуть готуватися до нових походів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У хащах Холодного Яру черкаські діти пройшли перевірку на витривалість