Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

ЧДТУ може очолити хабарник?
23 червня 2015, 17:17 Друк

Міністерство освіти і науки на чолі з міністром Сергієм Квітом провернули ще один фортель з провідним Черкаським вишем – Черкаським державним технологічним університетом, пише “Кропива”

Минулого тижня в оперативному режимі колективу представили нового тимчасового очільника ЧДТУ, ним став доктор економічних наук Сергій Назаренко.

Для ректора Тамари Качали, довкола якої час від часу виникали скандали, звільнення стало несподіванкою, вона була на лікарняному.  За її словами, новопризначений ректор ЧДТУ не є досвідченою людиною, щоб обіймати таку посаду. І з ним ВНЗ приречений на розвал та об’єднання з іншим університетом. Тим більше це під силу людині, яка свого часу працювала арбітражним керуючим і має досвід збанкручення підприємств.

І дійсно Сергій Назаренко працював арбітражним керуючим,але в цьому нічого поганого немає. Найгірше в тому, що цей пан у 2011 році горів на солідному хабарі – розміром у 6 тис. доларів. Як не дивно Назаренко так і не поніс відповідальності, а справу було закрито лише за строками давності і свого часу Кропива про це вже писала коли нинішній в. о. ректора балотувався у нардепи від партії регіонала Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Вже в цьому році Назаренко був одним із кандидатів на посаду ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Міністр освіти України Сергій Квіт, приїжджаючи до ЧНУ за тиждень до виборів, зазначив, що із 5 претендентів знав тільки двох – тепер вже чинного ректора ЧНУ Олександра Черевка та Сергія Назаренка, із яким познайомився безпосередньо в день візиту, очевидно знайомство було вдалим.

Сергій Анатолійович отримав хабара в 2011 році, будучи арбітражним керуючим у справі дрібненького ФОП Киряченка С.Г. А дав хабар попередній арбітражний керуючий задля того, щоб Назаренко не особливо сильно вникав у роботу попередника.

Справа тягнулася аж до грудня 2013 року, її закрив Соснівський районний суд через збігання термінів давності. Щоправда прокуратура м. Черкаси вже за нової влади подала апеляцію і вже Апеляційний суд Черкаської області 4 березня 2014 року підтвердив постанову Соснівського суду про закриття справи у зв’язку із закінченням строку давності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Svoboda 23.06.2015 21:31
“Для ректора Тамари Качали, довкола якої час від часу виникали скандали, звільнення стало несподіванкою, вона була на лікарняному.” Ага, така хвора, така хвора – що з МОНу не вилазила останній місяць.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин ЧДТУ може очолити хабарник?