Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Війна залишила на Чигиринщині 32 братські могили
24 червня 2015, 12:36 Друк

В День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни, в Чигирині біля Обеліска Слави відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника. 

– На Чигиринщину війна прийшла 5 серпня 1941 року і принесла страждання та горе, які донині хвилюють людську пам’ять. В місті Чигирин знаходяться один Обеліск Слави, дві могили Невідомого солдата та дві братські могили, – відзначив голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко.

Всього по району війна залишила по собі 23 місця почесних поховань, 32 братські могили, 23 Обеліски Слави. За роки окупації, з 5 серпня 1941 по 9 січня 1944, загинули близько двох тисяч мирних жителів, з доріг війни не повернулися 6149 чигиринців. 

– В пам’ять про всіх, хто віддав своє життя в боротьбі з нацистами, ми повинні докладати всіх зусиль, щоб зупинити військовий розбрат, що нині точиться на нашій українській землі. Робити все для того, щоб наші діди-прадіди, а з ними і наші діти-онуки жили під мирним небом, зустрічали веселкові ранки, раділи світлому, щасливому сьогоденню, - сказав Володимир Клименко.

Скорботною хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих в роки війни.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Війна залишила на Чигиринщині 32 братські могили