Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині до Дня Конституції відзначили активні колективи
30 червня 2015, 09:44 Друк

26 червня, в переддень відзначення 19-ї річниці прийняття Конституції України в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди цієї події.

Голова райдержадміністрації Володимир Клименко привітав чигиринців зі святом і нагородив Почесними грамотами трудові та творчі колективи краю й одних з найактивніших представників громади.

Зараз розпочався новий етап в нашій історії. Ми стоїмо на порозі створення нової демократичної країни і прийняття оновленого тексту Конституції України. При проведенні нової конституційної реформи перш за все хочеться сподіватися, що для політиків стане аксіомою проведення її лише правовим шляхом. За інших умов, це призведе лише до загострення конституційної кризи, а відтак і до непередбачуваних негативних наслідків для суспільства. Всебічний розвиток культури, освіти, ефективне та доступне медичне обслуговування, правова і соціальна захищеність, політична та релігійна свобода – все це має по праву належати громадянам України. Потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зримими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного,- з такими словами звернувся до учасників урочистостей голова райдержадміністрації Володимир Клименко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині до Дня Конституції відзначили активні колективи