Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Василь Шкляр: «Уже є паломництво до Холодного Яру, а ми залучимо сюди ще більше молодих людей»
30 червня 2015, 16:35 Друк

Волонтери довго визначали місцевість, яка б передала всю велич Холодного Яру, де б можна було зручно й комфортно провести фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Цим місцем стала Грушківка, пише Вечірка

– У багатьох Холодний Яр асоціюється із Мельниками, Медведівкою, Суботовом та Чигирином. Уся наша земля полита кров’ю, але є окремі особливі місця, де зараз відбуваються вшанування, це – місця-символи. Наприклад, Гурби на Рівненщині, де відбуваються найбільший бій УПА з військами НКВС, Медвин, Берестечко. До нашої великої гордості, особливими символом у боротьбі за волю України став Холодний Яр. Ми сьогодні пишаємось, що він увійшов глибоко в свідомість найширших верств українських патріотів, – зазначив Василь Шкляр. – Серце моє співало, коли на Майдані під час Революції Гідності поруч із національним прапором я побачив червоно-чорний холодноярський прапор із нашим найсвятішим гаслом «Воля України – або смерть!».

Грушківку, де відбудеться фестиваль нескореної нації «Холодний Яр» письменник назвав символічним селом, звідкіля «вийшло багато холодноярських козаків і навіть козачок», а Холодний Яр – «територією духу», як казав Лютий-Лютенко.

– Уже є паломництво до Холодного Яру, а ми залучимо сюди ще більше молодих людей, – додав Василь Шкляр. – Я з радістю візьму участь у фестивалі, який має загальноукраїнський сенс.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Василь Шкляр: «Уже є паломництво до Холодного Яру, а ми залучимо сюди ще більше молодих людей»