Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Наступний етап національних змагань з автослалому відбудеться в Чигирині
30 червня 2015, 16:35 Друк

II етап Національних змагань з автослалому «Мирна країна – єдина Україна» минулих вихідних пройшов у Каневі. Навіть негода, яку прогнозували синоптики, не завадила спортсменам влаштувати грандіозні перегони у самому центрі Канева.

– Змагання відбулися б за будь-якої погоди. Але нам пощастило, бо ж у Каневі дощу не було, – розповідає керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Другий етап пройшов на високому рівні. Я вже казав у Черкасах, і повторюся сьогодні, що навички пілотів значно зросли. Це навіть не порівняти із минулорічними змаганнями.

Другий етап Національних змагань був присвячений Дню Конституції та Дню молоді.  Зібрали святкові змагання дванадцять учасників, більшість яких вже давно стали улюбленцями публіки. Так, увага глядачів була прикута до команди автоспортсменів із Києва на «Хондах». Вони лідери у категорії «авто з переднім приводом». А перше місце відповідної категорії виборов Максим Шиков. Він вже має «золото» після першого етапу у Черкасах. Тепер поповнив свою колекцію перемог і канівським етапом.

– Основна складність фігури – у русі заднім ходом. Невелика помилка і можеш втратити дорогоцінні секунди. А в слалому навіть 0,1 секунди можуть зіграти вирішальну роль, – зазначив після перемоги Максим. – Дуже порадувала кількість глядачів, їх було навіть більше ніж н першому етапі в Черкасах. Самі ж змагання, як завжди, на дуже високому рівні.

Наразі у категорії «авто з переднім приводом» Масиму Шикову немає рівних.

У категорії «авто із заднім приводом» перше місце здобув Андрій Гетьман. Про його вміння «палити гуму» на своєму «Форді» вже ходять легенди. Інколи глядачі і приходять на змагання лише для того, щоб побачити це видовище. Андрій виборов перемогу у переможця першого етапу Ігоря Степаненка. Цього разу Ігор став другим.

Андрій розповідає, що цю перемогу він присвятив своїй дівчині, яка по сумісництву і його штурман.

– Я взагалі до останнього не знав, чи поїду на змагання. Справа в тому, що моя дівчина сильно занедужала і лікарі заборонили будь-які поїздки, а без неї я не беру участі у змаганнях. Лише у день змагань нам вдалося вмовити лікарів відпустити кохану зі мною на кілька годин. Ми мало не запізнилися на відкриття перегонів, тому я навіть фігуру не встиг вивчити. Але допомогла кохана, яка сиділа в авто поруч і підказувала в який бік вивертати кермо, – говорить Андрій Гетьман.

Нагадаємо, у Черкаській області Національні змагання з автомобільного слалому проходять вже третій рік поспіль. Засновником та головним організатором є автомобільний клуб «Черкаси» за підтримки Автомобільної федерації України.

Цьогорічна серія має п’ять етапів. На третій етап учасників та всіх, хто хоче приєднатися до автомобільного руху, організатори запрошують 25 липня до Чигирина.

Джерело: Про Все.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Наступний етап національних змагань з автослалому відбудеться в Чигирині