Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Прикордонна комендатура "Черкаси" отримала озброєння та військову техніку
01 липня 2015, 11:41 Друк

На плацу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. Ігоря Момота в Оршанці оперативно-бойовій прикордонній комендатурі "Черкаси" вручили бойову зброю та техніку. 

30 червня на плацу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. Ігоря Момота зібралися керівники області – голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас, депутат обласної ради Сергій Осадчий, представники громадських організацій і особовий склад закладу. Вони прийшли привітати курсантів зі складенням військової присяги на вірність українському народові, вручити бойову зброю та техніку оперативно-бойовій прикордонній комендатурі "Черкаси" й побажати захисникам кордонів легкої служби на східних рубежах.

Після урочистого складання присяги і вручення бійцям зброї гості та особовий склад Центру оглянули техніку, що буде передана оперативно-бойовій прикордонній комендатурі "Черкаси" для виконання військових завдань на Сході України. Це, зокрема, переносні протитанкові комплекси "Фагот", великокаліберні кулемети, вантажівки КрАЗ, бронеавтомобілі "КрАЗ Кугуар", пікапи Volkswagen Amarok тощо.

У своєму вітальному слові голова обласної ради Валентина Коваленко звернулася і до прикордонників, і до працівників центру, і до батьків. Вона зазначила, що сьогодні, коли на сході країни йде війна, не кожен наважиться йти до війська, не кожен з військових обирає таку нелегку і дуже відповідальну службу – прикордонника. 

– За цей рік і кілька місяців ми з вами зустрічалися на цьому плацу дуже багато разів… на жаль, не завжди в радісні хвилини… Ви сьогодні взяли у руки зброю. І нехай ця зброя працює проти ворога, нехай вона віджене його туди, звідки він з’явився. Але нехай жодна куля не зачепить жодного з вас! Хай ваша місія там, на кордоні, завершиться якнайшвидше, і нехай не покидає вас ваша духовна сила, ваша мужність. Хочу побажати вам, дорогі прикордонники, – щасливої дороги і щасливого повернення, – зауважила Валентина Михайлівна.

Військовослужбовців-прикордонників також привітали представники спілки ветеранів Афганістану та громадської організації прикордонників ветеранів, духовенство, батьки та рідні курсантів. 

Повідомляє відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Прикордонна комендатура "Черкаси" отримала озброєння та військову техніку