Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Новий прокурор Черкащини їздить на джипі, а житло винаймає
01 липня 2015, 15:37 Друк

Новопризначений прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко переїхав до Черкас з Чернігова. Тут він разом із родиною живе на орендованій квартирі та їздить на автомобілі NISSAN X-TRAIL.

Про це він повідомив журналістам щойно під час прес-конференції.

– У Черкасах я людина нова, мені набагато легше працювати тут прокурором, ніж якби на моєму місці був хтось із місцевих. Я тут не пов’язаний ні родинними зв’язками, ні дружніми стосунками, ні бізнес інтересами. Мені тут легше, тут для мене немає недоторканних. Я буду робити усе лише по закону. Я живу на орендованій квартирі, маю власне житло в Чернігові. У мене дві доньки: одна навчається в школі, інша – в університеті. До того, як я сюди приїхав у мене був автомобіль ВАЗ 2171 Priora Універсал, який зазначається у моїй декларації, навесні я продав цей автомобіль і придбав для сім’ї б/у автомобіль NISSAN X-TRAIL Живу звичайним життям, – повідомив прокурор області.

Також він повідомив, що незабаром заведе сторінку на Фейсбуці.

Джерело: Про Все.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Игорь ОЗГ 12.01.2016 01:31
От пи...З 20 жовтня 2015 року під стінами прокуратури Черкаської області триває цілодобова мирна акція протесту в зв’язку з бездіяльністю прокурора Черкаської області Овчаренка С.А., який самоусунувся від виконання своїх професійних обов’язків, прикриває злочинні дії працівників міліції, під його керівництвом закриваються кримінальні провадження стосовно працівників міліції які і надалі працюють в правоохоронних органах і спрямовують свою діяльність на знищення доказів, залякування свідків та фактично продовжують свою злочинну діяльність при цьому отримують звання, підвищення по службі та інші матеріальні блага від держави. Зазначені працівники міліції фальсифікували матеріали кримінальних проваджень, застосовували недозволенні методи ведення слідства, тортури, побиття, залякування в наслідок чого поробили людей каліками.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Новий прокурор Черкащини їздить на джипі, а житло винаймає