Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Оперативники не знають, чому у черкаському театрі не спрацювала система автоматичного пожежогасіння
02 липня 2015, 12:16 Друк

З не встановлених поки що причин у черкаському драмтеатрі під час пожежі не спрацювала система автоматичного пожежогасіння. 

1 липня в Черкаському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка під час огляду приміщень обслуговуючим персоналом на балконі третього поверху глядацької зали було виявлено загорання кількох стільців.

Спроби власними силами за допомогою вогнегасників впродовж 20 хвилин ліквідувати загорання успіху не мали, після чого о 14:49 черговий по театру повідомив про пожежу до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Черкаській області.

У відповідності до плану залучення сил та засобів за підвищеним номером виклику до місця пожежі були спрямовані пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону.

Загалом участь у боротьбі із вогнем брали 268 чоловік особового складу Управління ДСНС та черговий взвод курсантів Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, працювало 17 одиниць пожежної та спеціальної техніки.

Через значне горюче завантаження приміщення та певну затримку із повідомленням пожежа швидко поширилася усіма поверхами глядацької зали на площу 500 квадратних метрів.

Завдяки професіоналізму рятувальників, попри те, що з не встановлених поки що причин не спрацювала система автоматичного пожежогасіння та не опустилася до кінця протипожежна завіса, яка повинна була відокремити палаючу частину, вдалось врятувати від вогню сценічну та адміністративну частини театру де знаходяться дорогоцінне інженерне обладнання, чисельні декорації та костюмерні, а також навчальні класи, гримерні, адміністрація та бухгалтерія.

О 16:28 пожежу було локалізовано, о 17:24 ліквідовано. На даний час на місці продовжують чергувати кілька пожежних розрахунків, які проливають конструкції та оглядають місце пожежі. Охорону громадського порядку на місці пожежі забезпечували підрозділи УМВС. Для надання медичної допомоги на місці чергували бригади швидкої медичної допомоги.

Станом на 18:00 з ознаками перегріву до Черкаської обласної лікарні були госпіталізовані троє рятувальників. Потерпілі перебувають у діагностичному відділенні на обстеженні. Стан їхнього здоров’я лікарями оцінюється як задовільний.

На місці працюють оперативні групи Управління ДСНС, а також УМВС.

Органами пожежного нагляду об’єкт востаннє перевірявся у 2013 році.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Оперативники не знають, чому у черкаському театрі не спрацювала система автоматичного пожежогасіння