Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Як будувати, щоб потім не поїхав дах?
07 липня 2015, 13:02 Друк

Економічна криза боляче порізала не лише продуктові бюджети українців, а також скоригувала давно заплановані витрати на капітальні вкладення. Тому особливість цьогорічного будівельного сезону – що люди одночасно звертають увагу і на ціну, і на довговічність матеріалу. Бо як не крути, скупий все одно платить дорожче. При виборі покрівельних матеріалів у приватному будівництві, українці все частіше обирають металочерепицю.  Даний покрівельний матеріал довговічніший, ніж покрівля з профнастилу. Завдяки своїй структурі, вона краще поглинає звук, а також є більш стійкою до корозії. У середньому термін експлуатації металочерепиці складає 40-45 років.

Про те, які бувають види метало черепиці, і які з них найоптимальніші за співвідношенням ціна-якість, консультують спеціалісти інтернет-гіпермаркету СтройМаг.

Залежно від профілю розрізняють такі види металочерепиці:

1. Джокер. Кругла підошовна і гребневая частини надають Джокеру класичний вигляд, завдяки чому вона користується великим попитом серед покупців. Листи даного покрівельного матеріалу досить жорсткі і здатні витримувати навантаження снігового покриву.

2. Андалузія. За зовнішнім виглядом більше нагадує натуральну черепицю. Андалузія поки ще не стала популярною на вітчизняному ринку з причини своєї недавньої появи. Листи даного матеріалу менші за розміром, ніж зазвичай, що сприяє зручності в транспортуванні. 

3. Каскад. Металочерепиця Каскад є досить міцним матеріалом і стійка до будь-яких погодних умов. Каскад є не дуже дешевим, але і не дорогим варіантом, що характеризує даний матеріал як ціна-якість.

4. Банга. Вона має плоску підошву і закруглену форму гребеня, що дозволяє витримувати значні навантаження. Відмінно переносить складні погодні умови.

5. Шанхай. Порівняно новий вид металочерепиці, який з'явився відносно недавно на ринку. Володіє великою висотою хвилі і відмінно підходить для будівель з високою покрівлею.

Довідка: металочерепиця - вид листового покрівельного матеріалу, підставою, для виготовлення якого є сталь, мідь або ж алюміній. Товщина листа матеріалу для виготовлення металочерепиці не повинна бути менше, ніж 0,5 мм, інакше показники довговічності і міцності даного покриття будуть значно нижче.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Як будувати, щоб потім не поїхав дах?