Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині домовлялися як працевлаштовувати демобілізованих АТОвців
07 липня 2015, 13:00 Друк

У Чигиринському районному центрі зайнятості відбулася зустріч за «круглим столом», метою якого було вирішення питань, які виникають під час звернення демобілізованих військовослужбовців до соціальних служб. 

Військовий комісар Чигиринського районного військового комісаріату підполковник Павлов О.О. під час виступу розповів про роботу Чигиринського районного військового комісаріату, кількість осіб, яка підлягає демобілізації у 2015 році та чисельність демобілізованих учасників АТО, зауважив, що головне, дати зрозуміти бійцям, що вони не одні, що їх оточують люди, які можуть підтримати і допомогти у вирішенні труднощів, подолати важкий стан. 

Начальник управління соціального захисту населення Слупська В.І ознайомила присутніх із комплексом заходів, які реалізуються в районі згідно комплексної програми медичного, соціального забезпечення та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

У своєму виступі директор районного центру зайнятості Коршунова С.Ф. поінформувала про законодавчі акти, за якими здійснюється робота служби зайнятості та комплекс послуг, спрямованих на працевлаштування учасників АТО, надання їм інформаційно-консультативної допомоги. 

Результатом спільної роботи став проект трьохсторонньої угоди між управлінням соціального захисту населення, районним військовим комісаріатом та районним центром зайнятості щодо сприяння зайнятості учасників антитерористичної операції та їх адаптації до мирного життя.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині домовлялися як працевлаштовувати демобілізованих АТОвців