Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські перевізники: гасають на швидкості та керують напідпитку
08 липня 2015, 08:17 Друк

У Черкасах підсумували результати проведення профілактичних заходів "Автобус-2015". Упродовж червня працівники ДАІ Черкаської області та Укртрансінспекції проводили комплексну перевірку підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів.

В приміщенні громадської приймальні УМВС України в Черкаській області відбулася прес-конференція за участю начальника Управління ДАІ в Черкаській області Ярослава Чубатюка, начальника АТІ УДАІ Сергія Голуба та представників обласних засобів масової інформації.

– Під час проведення даних заходів було перевірено 1987 автобусів пасажироперевізників із них виявлено 106 технічно-несправних автобусів, в тому числі 26 із несправним або заблокованим аварійним виходом. Працівниками Державтоінспекції області, було складено 1091 адмінпротокол за порушення ПДР та порушення законодавства в сфері пасажирських перевезень, з яких 5 фактів - керування автобусами в стані сп’яніння, 61 факт – перевищення встановлених обмежень швидкості руху, 30 випадків перевезень пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм. Загалом наші працівники спрацювали на належному рівні, – зазначив начальник УДАІ в Черкаській області Ярослав Чубатюк.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські перевізники: гасають на швидкості та керують напідпитку