Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Міністр Клімкін влаштує своїм дітям відпочинок на Черкащині
08 липня 2015, 08:17 Друк

Міністр МЗС Павло Клімкін збирається відправити дітей на відпочинок до козацького табору. І не де-інде, а на Черкащині.

У цьому він зізнався у коментарі “Світському життю”.

-Пане Клімкін, це була ваша ідея – провести цей концерт на подвір’ї МЗС. Сьогодні ми почули концерт класичної музики. А які музичні вподобання у вас?

-Я не оригінальний. Я не пам’ятаю, які колискові мені співала мама, але в школі я став “машиністом”, це була “Машина времени”. Потім рок, і наш, і Pink Floyd, потім якимось чином прийшов до класичної музики, потім до джазу, до арт-хаусного джазу. Я просто люблю хорошу музику. Єдина проблема: зараз я не можу її спокійно послухати. У мене іноді бувать певні хвилини в машині, або в літаку, але і в літаку я щось паралельно читаю.

-Ви – прогресивний міністр, активно користуєтеся соцмережами, і річницю своєї появи у Твіттері вирішили відзначити конкурсом для користувачів. Піти на каву з Міністром закордонних справ. Ви не боїтеся цієї зустрічі? Адже українці гострі на язик і можуть задавати міністру дуже гострі запитання.

-Я не боюсь, а радію цій зустрічі. Я нічого не боюся, я дуже люблю спілкування.

-Ми вже говорили про те, що ваша родина розкидана на всій Європі: дружина працює у посольстві в Нідерландах в Амстердамі. Чи об’єднається родина на літніх канікулах. Тому що в дітей, напевно, будуть канікули і вони хочуть бачити тата.

-Обов’язково.

-Куди поїдете?

-Я не можу робити плани, оскільки в цій ситуації отримати більше ніж декілька днів відпустки не вдасться. Діти вже мріють про козацький табір, я декілька днів побуду з ними.

-Козацький табір де?

-В Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Міністр Клімкін влаштує своїм дітям відпочинок на Черкащині