Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців турбує якість води та відсутність лікаря-анастезіолога
08 липня 2015, 11:50 Друк

7 липня 2015 року головою Чигиринської райдержадміністрації проведено особистий прийом громадян. 

До голови райдержадміністрації звернулися працівники Чигиринської центральної районної лікарні щодо відсутності на посаді лікаря-анестезіолога. Головою дано доручення головному лікарю Чигиринської центральної районної лікарні Огиренку І.Г. проаналізувати дану ситуацію та надати пропозиції по вирішенню даного питання. 

Також звернулися жителі міста Чигирина Черниш В. М. (будинок по вулиці Б.Хмельницького, 17) та Прокопенко А. П. (будинок по вулиці Енергетиків, 9). Головою дано доручення секретарю міської ради Фесуненко О.М. та керівнику КП «Єдиний розрахунковий центр» Шпичаку В.В. створити комісію та провести обстеження будинків, в яких протікає покрівля. Також у липні на сесії міської ради буде розглядатися питання про виділення коштів на ремонт покрівлі будинків. 

Від Парасюкова О. І. та Коваленка В. П. надійшло звернення щодо взяття проб води для перевірки її якості. Головою дано доручення створити відповідну комісію за участю представників громадськості, міської ради та санітарної служби для перевірки якості питної води.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців турбує якість води та відсутність лікаря-анастезіолога