Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Антимонопольники напосілись на Чигиринську міськраду за рекламу
08 липня 2015, 11:51 Друк

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило антиконкурентні дії Чигиринської міської ради, повідомляє “Економіка сьогодення” із посиланням на прес-службу установи.

Як встановило Відділення, у м.Чигирин затверджені правила розміщення зовнішньої реклами, які не відповідали вимогам Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

Так, для суб’єктів звернення, які мають намір розмістити зовнішню рекламу у м.Чигирин, встановлені додаткові вимоги щодо подання документів для отримання дозволу. Також, органом місцевого самоврядування не було визначено механізму укладання договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами під час встановленого пріоритету заявника на розміщення рекламного засобу.

За результатами розгляду справи Чигиринська міська рада визнала порушення та зобов’язалась у двомісячний строк привести рішення у відповідність до вимог конкуренційного законодавства.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Антимонопольники напосілись на Чигиринську міськраду за рекламу