Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В обласному центрі демонтують комуністичні та нацистські символи
08 липня 2015, 23:04 Друк

Черкаська міськрада на пропозицію фракції партії "Свобода" сьогодні ухвалила рішення про демонтаж комуністичної і нацистської символіки та заміну її на українську національну.

"За" проголосувало 37 депутатів, "проти" – 1, утримався – також 1 депутат, пише "Прочерк"

Відповідно до ухваленого рішення, департаменту архітектури і містобудування міськради необхідно скласти перелік будівель і споруд, де встановлена комуністична і нацистська символіка (хоча, об’єктивно кажучи, ніякої нацистської символіки в Черкасах з 1943 року не було й бути не могло), й скласти графік демонтажу такої символіки. Цей демонтаж має бути виконаний до 24 серпня, тобто до Дня незалежності України. 

До комуністичної символіки автори рішення сесії зараховують зображення "Серпа і молота", п’ятикутної зірки, зображення Володимира Леніна та інших комуністичних вождів тощо. 

До 31 березня 2016 року балансоутримувачам споруд, де було розміщено заборонену символіку, необхідно встановити українську державну символіку. 

Нагадаємо, що заступник міського голови Олександр Ільченко вже дав доручення профільним департаментам міськради обстежити школи, дитсадки, медичні заклади, житлові будинки й підприємства на наявність у них пам'яток радянським діячам. Для того, щоб визначити перелік таких об’єктів, у них є тиждень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В обласному центрі демонтують комуністичні та нацистські символи