Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко разом з іншими головами ОДА в Одесі вчився долати корупцію
09 липня 2015, 14:38 Друк

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що вчора відбулась розширена нарада з головами обласних державних адміністрацій в Одесі. На нараді чиновники ділились досвідом боротьби з корупцією, а Президент Петро Порошенко ще раз підкреслив, що війна проти корупції – це не менш важливе питання, аніж боротьба проти зовнішніх ворогів України.

“Жоден інвестор не почуватиметься безпечно в державі, де корупцію не подолано – бо кожен підприємець сприймає загрозу для бізнесу з боку корумпованих чиновників навіть як більш реальну, аніж бойові дії на Сході”,- зауважує губернатор.

На думку Юрія Ткаченка, вчинки мають не обмежуватися словами. Силові структури мають досягати не паперових показників по боротьбі із злочинністю, а дати громадянам реальне відчуття захищеності. Це залежить від роботи на всіх етапах: від вуличних патрулів – до роботи прокуроів і суддів. Ніхто не сприйматиме боротьбу з тією ж корупцією як щось реальне, поки вона вимірюватиметься гаслами і порожньою статистикою щодо кількості порушених справ – мають бути реальні справи, доведені до суду – ті, де хабарника позбавлено волі, ті, після яких корупціонерам буде назавжди відбито бажання переступати через Закон.

“У вересні плануємо провести Інвестиційний Форум Черкащини – маємо власні пропозиції для інвесторів і чекаємо загальної Стратегії від Мінекономіки”, – пише посадовець.

Крім того, голова Черкаської ОДА повідомляє, що кількість чиновників у держструктурах буде кардинально скороченою, проте кошти, вивільнені після цих скорочень, мають йти на підвищення зарплат держслужбовців.

“Це мають бути службовці нової формації – вмотивовані як матеріально, так і морально, адже саме їм розбудовувати майбутнє нашої держави!”, – наголошує Ткаченко.

Джерело: Вчасно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко разом з іншими головами ОДА в Одесі вчився долати корупцію