Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Активізувати» та «інформувати» – Чигиринщину почали готувати до нового опалювального сезону
10 липня 2015, 10:48 Друк

9 липня 2015 року під керівництвом голови Чигиринської райдержадміністрації Володимира Клименка відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. На засіданні були присутні представники профільних структур і служб та керівники житлово-комунального господарства району.

Володимир Клименко зауважив, що питання підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.

Про стан підготовки житлового фонду, водопровідно-каналізаційного, теплового господарств та мереж енергозабезпечення доповіли керівники відповідних підприємств району.

Детально проаналізували стан підготовки до зими об’єктів соціальної сфери головний лікар комунального закладу «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олексій Чабан, заступник головного лікаря Чигиринської центральної районної лікарні Олег Андрущенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко.

Валентина Слупська охарактеризувала стан підготовки до опалювального сезону територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) та забезпечення пільгових категорій населення паливом.

Наприкінці засідання голова райдержадміністрації рекомендував присутнім активізувати зусилля щодо проведення ремонтних та підготовчих робіт на всіх об’єктах життєзабезпечення населення району, своєчасно інформувати керівництво штабу про проблеми, які виникають в ході підготовки до опалювального сезону з метою вчасного їх вирішення.

За повідомленням Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Активізувати» та «інформувати» – Чигиринщину почали готувати до нового опалювального сезону