Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Посилки бійцям АТО чигиринські волонтери доповнюють кропом
10 липня 2015, 10:50 Друк

22 червня з церковного двору Чигиринського Храму Петра і Павла вже вкотре відправили волонтерську допомогу, тобто провізію для наших захисників. Вже наступного дня вона повинна прибути на Схід – у Волноваху. До великого чигиринського "гостинця", зібраного доброчинцями Чигиринщини, потрапило багато різних смаколиків – це домашня смажена ковбаска, запашні пиріжечки, здобні печені голубки та малосольні огірочки, свіже молочко з полуничним джемом, рум’яно засмажена рибка та духм’яні сирники. Для підтримки бойового духу у земляків з першої роти 14 мотопіхотного Черкаського батальйону, де несуть службу вихідці з Богданового краю звернулися з теплими словами волонтери з Вершаць: «Дорогі наші земляки! Здоров’я, щастя, удачі Вам! З нетерпінням чекаємо Вашого повернення додому живими та здоровими».

Разом з продуктами до бійців "поїхав" і Холодноярський стяг, який власноруч виготовили минулими вихідними майстрині з Чигирина. Це родина Діденків (мама та її донька Анастасія – талановита та юна художниця) і наставниця Насті – Олена Чорноус. 

Родини Кучеренків, Хоменків, Скибіцьких, Драчів, Наконечних та Чубінів, зібравшись напередодні, смажили, пекли і вкладали у кожну передачу воїнам часточку своєї душі. Навіть пакували все у пакети з патріотичним «вишиванковим» візерунком та поклали туди, символічні тепер, гілочки кропу, щоб воїни пам’ятали, що вони належать до УКРаїнського ОПору. Волонтери домовились між собою, що це стане доброю традицією, бо робити разом таку благу справу – дуже приємно.

Як зазначив отець Василь Циріль, і надалі буде  продовжувати збір коштів та продуктів на території церкви Петра і Павла. Всі вони постійно відправлятимуться  в зону АТО.

За інформацією видання «Чигиринка».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Посилки бійцям АТО чигиринські волонтери доповнюють кропом