Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стихійне лихо: у Буді ліквідовували руйнівні наслідки негоди (фото)
10 липня 2015, 10:50 Друк

Наприкінці червня на хутір Буда налетіло стихійне лихо. Стихія руйнівною силою води зірвала близько 200 метрів асфальту, водним потоком знесло машину дров, яку господарі привезли заздалегідь для опалення садиби взимку (розвантажили, але не встигли скласти до дровника). В іншої сім’ї водою занесло вулики, у багатьох замулило городину, завалилася криниця.

Нова громада Буди дуже дружна, але окрім фізичної сили потрібна ще і фінансова допомога та матеріали. Тож наступного дня, коли стихія наробила великого лиха,  вийшли з самого ранку в дощовиках, гумових чоботях усі працездатні люди озброївшись  ломами, лопатами та корзинами, піднялись для боротьби з заподіяним лихом. Хоча працюючих було не так і багато, але вони працювали, як бджілки. Кожен мав своє завдання: хто вручну вибирав з мулу каміння та засипав вимиті ями, хто відкопував дрова та складав їх на купи, хто розрівнював щойно привезений щебінь. Мало яка з громад може похизуватись такою дружністю, злагодженістю та організованістю.

Відразу на допомогу прийшов постраждалим  голова Мельниківської  сільської ради Анатолій Хоменко. За його сприяння на біду відгукнувся директор СТОВ «Головківське» Володимир Литвин. Керівник надав трактор, який допоміг у розрівнюванні дороги, у  стягуванні та вкладанні плит. Сподіваються будяни і на підтримку ТОВ СП «Нібулон», який орендує тут земельні паї.

Тримає руку на пульсі ліквідації біди і районна влада. 18 червня громаду будян відвідала заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко. 23 червня там побував голова райдержадміністрації Володимир Клименко. Під час виїзного прийому  голова РДА в Мельниках та на хуторі Буда зустрівся із постраждалими від стихії будянами. Перейнявшись їх бідою, районний владець пообіцяв їм підтримку, нині тримає усе на контролі, займається пошуком доброчинців.

Серед неупереджених суджень, які висловлюють дехто з жителів хутора, те, що «багато патріотів люблять Буду двічі на рік», а допомогти у біді їй не поспішають. Не дуже переймаються наслідками стихійного лиха і депутати з району, які, мабуть не збираються знову балатуватися у цій глибинці в процесі адміністративного об’єднання громади. Але будяни надіються на підтримку, тому публікуютьв "ЧВ" свій банківський рахунок для пожертв.

Марія Йосипенко, фото з архіву громади х.Буда

Р/р 2600401605028 відділення вул. Пастерівська, 25 ПАТ КРЕДОБАНК у м. Черкаси, МФО 325365 ЄДРПОУ 09807862

Призначення: на допомогу ліквідації наслідків стихії.

Бажано після переводу зателефонувати на 0671090609, 0665915065 та підтвердити переказ.

За інформацією видання Чигиринка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стихійне лихо: у Буді ліквідовували руйнівні наслідки негоди (фото)