Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У серпні до Чигирина завітає грандіозний велопробіг
10 липня 2015, 12:44 Друк

Велопробіг “Схід-Захід” стартує вже 16 липня. Маршрут простягається на майже 2000 кілометрів і об’єднує крайні точки України: найзахідніше закарпатське містечко Чоп і східне прикордонне селище Мілове на Луганщині. Завітає велопробіг і до Чигирина.

- Їдучи країною ми будемо багато фотографувати гарні та визначні місця, зустрічатися з цікавими людьми. Цим пробігом ми хочемо символічно з`єднати Захід зі Сходом. Ми власним прикладом пропагуємо активний та здоровий спосіб життя, любов до Батьківщини. Ми плануємо під час благодійного пробігу збирати гроші для допомоги сім`ям загиблих та пораненим воїнам АТО, а також іншим людям з обмеженими можливостями, - каже організатор, воїн АТО Костянтин Самчук.

Цікаво, що приєднатися до пробігу може кожен – як на весь маршрут, так і на будь-який зручний відрізок. Кількість учасників не обмежена. Для людей з обмеженими можливостями будуть запропоновані спеціальні трьох- та чотирьохколісні велосипеди.

Маршрут велопробігу: Чоп – Ужгород – Мукачево – Свалява – Воловець – Синевір – Вишків – Долина – Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль – Волочинськ – Хмельницький – Летичин – Литин – Вінниця – Немирів – Гайсин – Умань – Звенигородка – Шпола – Черкаси – Чигирин – Кременчуг – Бутенки – Полтава – Чутово – Люботин – Харків – Чугуєв – Шевченково – Куп’янск – Сватово – Старобельськ – Біловодськ – Мілове.

Джерело: Український інформаційний центр велотранспорту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У серпні до Чигирина завітає грандіозний велопробіг