Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Демоблізовані бійці повернулися додому з бойовим товаришем Бімбою
10 липня 2015, 12:44 Друк

Близько 30 бійців офіцерського складу 14-го мотопіхотного батальйону сьогодні вранці повернулися до Черкас.  Вони тримали позиції поблизу Волновахи Донецької області. Вдома деякі з них не були більше року, повідомляє “Про все”.

Зустрічала бійців обласна влада та кілька десятків черкащан.

Черкащанка Ольга Іванченко прийшла з великим букетом квітів. Приготувала його для чоловіка, якого востаннє бачила три місяці тому.

– Він тоді лежав у госпіталі. У нього була контузія. Вони самі перші з їхньої роти потрапили під обстріл, – розповідає жінка.

Марина Миколаєва не бачилася зі своїм чоловіком Андрієм аж чотирнадцять місяців. Що поверається додому довідалася тиждень тому.

– Тому я з нетерпінням чекала сьогоднішнього дня. До того ж мій чоловік сьогодні вперше побачив свого внука, який народився два місяці тому, – розповідає пані Марина.

Поруч із пошикованими бійцями примостився і песик на прізвисько Бімба. Хлопці розповідають, що він пройшов з ними увесь бойовий шлях. Придбали його маленьким цуциком ще коли були у навчальній частині. Зараз же хлопці кажуть, що їхній Бімба, як справжній боєць: і караулив на постах, і був розрадою після боїв.

– Він став нашим помічником. Був на посту й попереджав, коли наближався хтось чужий, – пригадує боєць Василь Євтушенко. – Зараз він трохи притомився від довгої дороги, бо ж їхали тринадцять годин. Тепер він житиме зі мною.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Демоблізовані бійці повернулися додому з бойовим товаришем Бімбою