Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Екс-заступника голови ОДА прокуратура звинувачує у заволодінні чужим майном
10 липня 2015, 17:39 Друк

 Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальні акти щодо 3-х колишніх заступників голів ОДА (Харківської, Київської та Черкаської областей) за обвинуваченням у вчиненні заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах групою осіб шляхом зловживання службовим становищем та вчинення службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. 

Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України направлено до суду обвинувальні акти щодо 3-х колишніх заступників голів обласних державних адміністрацій (Харківської, Київської та Черкаської областей) за обвинуваченням у вчиненні заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах групою осіб шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України) та вчинення службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 КК України).

У вчиненні вказаних кримінальних правопорушень за аналогічними фактами повідомлено про підозру ще двом колишнім заступникам голови Донецької обласної державної адміністрації.

Як встановлено досудовим розслідуванням, зазначені високопосадовці протягом 2010 року – лютого 2014 року сприяли групі осіб під керівництвом С. Курченка у протиправному заволодінні значними обсягами належного ПАТ "Укргазвидобування" та ПАТ "Укрнафта" скрапленого газу шляхом його придбання на спеціалізованих аукціонах за нижчими від ринкових цінами, визначеними виключно для випадків реалізації скрапленого газу для потреб населення, хоча насправді здійснювалась подальша його реалізація комерційним структурам через мережу підконтрольних підприємств і в результаті отримано злочинний прибуток.

Довідково: санкція найтяжчої з інкримінованих вказаним вище колишнім державним службовцям статей передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

Повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Екс-заступника голови ОДА прокуратура звинувачує у заволодінні чужим майном