Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До обласного госпіталю завезли допомогу із Швейцарї
13 липня 2015, 16:41 Друк

Функціональні ліжка, тумбочки, матраци, халати для хворих, медикаменти, крапельниці та медичне обладнання – таку допомогу Черкаському госпіталю привезли жителі швейцарської діаспори. Загальна сума гуманітарної допомоги становить близько 100 тисяч доларів. 

Ірина фон Бург, жителька Швейцарії, Президент фонду "24 години на допомогу Україні" розповідає: 

"Спочатку у Швейцарії діяла пропаганда, що ситуація в Україні – це народна війна. У нас переважає російське телебачення, українського немає зовсім. Спочатку ми не знали, хто і за що воює. Було незрозуміло, адже тут Майдан, тут вже війна, тут Путін, якісь "сепаратисти", якісь "сектори". Живучи за кордоном, ми не могли зрозуміти, що відбувається насправді. А потім все стало зрозуміло, що Путіну потрібен Крим, а Крим утримувати він не може, йому для цього необхідні Донецьк, Луганськ, а також Маріуполь. Зараз уже всі все розуміють. 

Наша діаспора у Швейцарії дуже велика. Ми не вперше допомагаємо черкаським бійцям, але госпіталю це перша допомога. Бійцям ми відвозимо допомогу конкретно на фронт. Ми туди все відправляємо не вантажівками, а невеликими бусами, куди входять: кава, чай, їжа та одяг. 

Сьогоднішній вантаж – це одна фура, у якій є: 12 спеціальних ліжок, 20 матраців, халати для хворих та медперсоналу, медикаменти і крапельниці. Загальна вартість привезеного становить приблизно 100 тис. доларів". 

"У нас відкрито центр реабілітації учасників АТО. Тут постійно перебувають на лікуванні бійці і зараз у нас лікується 31 боєць. Частина з них дуже активні і це вони знайшли цих людей зі Швейцарії. Потім ми вже дізналися, що є така організація у Швейцарії і почали з ними співпрацювати щодо гуманітарної допомоги. І ця допомога, що ми зараз бачимо – надійшла із швейцарської діаспори. 

Крім цього, нам допомагали й інші країни, наприклад, Німеччина. Але настільки масштабна допомога надійшла вперше оце сьогодні", – говорить Сергій Задорожний головний лікар Черкаського обласного госпіталю

Джерело: Громадське ТБ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До обласного госпіталю завезли допомогу із Швейцарї