Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

"Правий сектор" у Черкасах виходить на безстроковий протест та змінює керівника
14 липня 2015, 12:19 Друк

Вчора кількадесят представників "Правого сектора" після одноденної перерви знову вийшли мітингувати на Соборну площу через події у Мукачевому. Вимоги: звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, керівництво закарпатської міліції та звільнення політв’язнів. 

– У Мукачевому хлопці з "Правого сектора", які там базуються, перекрили трафік контрабанди. Виник конфлікт. Закарпатська область відрізняється від інших областей. Там живуть із контрабанди. І на цьому фоні депутати Михайло Ланьо та Віктор Балога заробляють великі гроші. "Правий сектор" не допускає, щоб це відбувалося. Ми створюємо нову державу, в якій маємо жити чесно. На мою думку, не головне, хто почав стріляти першим. Зараз головне те, що відбувається в країні. 

У нас війна. У нас не АТО, це тільки дурень не розуміє, що війна у нас давно почалася. І те, що у нас люди ходять із автоматами чи зі зброєю в інших точках України – це нормально. Інше питання: чи нормально, що бронетехніка їде зараз на захід країни, а не на схід? Не головне, що люди там зі зброєю в руках, вони захищають наші з вами інтереси, інтереси народу України, – пояснює речник "Правого сектора" в Черкасах Віктор Завальнюк. 

Одноденну перерву в акції Віктор Завальнюк пояснює бездіяльністю вже колишнього очільника "Правого сектора" в Черкасах Андрія Череваня. Останнього відсторонили від виконання обов’язків. Відсьогодні "Правим сектором" на Черкащині керуватиме Андрій Гоца.

– Ми всі знаємо, що "Правий сектор" в Черкасах не працював. Він був, на мою думку, "ручним" до нинішньої влади. Довгий час на це дивились – і Ярош, і провід. Але зараз нарешті прийнято тверде рішення – Череваня і Зелененка відсторонити.

Джерело: Громадське ТБ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин "Правий сектор" у Черкасах виходить на безстроковий протест та змінює керівника